tr
PRİZMA DEKORASYON
tr
Uygun Fiyat Kaliteli İşçilik
Prizma dekorasyon olarak müşterilerimize uygun fiyat, kaliteli işçilik ve zamanında teslim garantisi veriyoruz.Bizden fiyat almadan işe başlamayın; sizlere bir telefon kadar yakınız...
BİZE ULAŞIN

Gergi Tavan Nedir?

Gergi Tavan Nedir?

Gergi tavan ince, fakat çok güçlü kumaş ve ya film ile özel olarak monte çerçeve Baget’e monte edilir.Gergi tavanın ideal pürüzsüz yüzeyi haricen katı tavandan farklı değildir.

Gerçek PVC tavanlar istediğiniz yaşam yerinde uygulanabilir.Çünkü,PVC film polivinil klorürden yapılmıştır. Polivinil klorür (PVC) – beyaz plastik,termoplastik vinil klorür polimeridir.Alkaliler, mineral yağlar, birçok asit ve yağ çözücü farklı kimyasallara karşı dirence sahiptir.Havada yanmaz,az soğuktan etkilenmez fakat 0 altı düşük havada sert ve kırılgan hale gelebilir.Isı direnci 65 derecedir.Elektrik kablolar ve teller için,levhalar, borular, filmlerin üretiminde,asma tavanlar için film gibi,suni deri, polivinil klorür lif,penopolivinilhlorida, muşamba, ayakkabı plastik bileşikleri,mobilya kenarları ves. islerde kullanılır.Ayrıca LP üretiminde, kapı ve pencereler için profil yapımında kullanılır.Polivinil xlarür aynı zamanda deriden olan gıysı ve aksesuarların yumuşatılmasında ve pürüzsüzleştirilmesinde kullanılır.Bu madde aynı zamanda evinizdeki buz dolaplarında kompaktör olarak kullanılır.

PVC filmden yapılan gergi tavanlar düşük kaliteli hammededen yapılmıştır ve uygulandığı alanda uzun süre pis koku bırakır ve bu koku çok geç temizlenir.

25 Nisan 2017
Gergi Tavan Nedir? için yorumlar kapalı
1.699 görüntülenme